Usługi

   Strony internetowe

   Identyfikacje wizualne

   Audyt UX

   Sesje fotograficzne

   Warsztaty kreatywne

   Copy & UX writing

W świecie coraz szybciej rozwijającego się biznesu online już nie wystarczy tylko „być”, by czerpać korzyści z prowadzenia swojej firmy. Konkurencja otacza nas z każdej strony, a możliwości promocji, algorytmy analizujące na każdym kroku działania w sieci oraz coraz bardziej wymagający użytkownicy skutkują tym, że skuteczna obecność i atrakcyjny wizerunek w sieci to nie tylko luksus, ale wręcz konieczność. A powiedzenie “Jak cię widzą, tak cię kupują” zaczyna mieć jeszcze większe znaczenie niż dotychczas.

Poprawa wizerunku w sieci obejmująca m.in. stronę internetową, logo oraz obecność w mediach społecznościowych, to elementy wpływające na sprzedaż nie tylko produktów, ale również usług
w konkurencyjnym świecie biznesu.

Inwestycja w profesjonalne rozwiązania w tym zakresie przekłada się na większą rozpoznawalność, zaufanie klientów i co za tym idzie, większe zyski dla naszej firmy.

80%

Kolory mają ogromne znaczenie w dziedzinie marketingu. Wybór odpowiednich barw marki może istotnie wpłynąć na sposób, w jaki ludzie postrzegają naszą markę. W rzeczywistości, korzystanie z charakterystycznego koloru może zwiększyć rozpoznawalność marki nawet o 80 procent (Reboot, 2018).

68%

Spójność marki oznacza, że wartości, wizerunek i przekaz naszej marki są jednolite na wszystkich frontach. Klienci doceniają, gdy firma utrzymuje spójność w tym obszarze. W istocie ponad dwie trzecie (68 procent) firm podkreśla, że spójność marki miała wpływ na wzrost przychodów o 10 procent lub nawet więcej (Lucidpress, 2021).

0,05 sec

Pierwsze wrażenie, które wywieramy na kimś, formuje się w zaledwie jedną dziesiątą sekundy. Choć ten czas jest niezwykle krótki, wiemy, że ludzie opierają swoje odczucia o wiele więcej niż tylko pierwsze wrażenie. W przypadku marki lepiej nie podejmować ryzyka. W ciągu zaledwie 50 milisekund (0,05 sekundy), ludzie już wyrobią sobie opinię o naszej stronie internetowej (8ways, 2019).

Ewa Stróżyńska

hello@ewastro.com

tel. +48 737 773 837