Strony internetowe

Strona internetowa to wizytówka Ciebie i Twojej marki. Dobrze zaprojektowana potrafi zainteresować, przyciągnąć, wpłynąć na sprzedaż i zatrzymać klienta.

Potrzebujesz małej strony z krótką informacją na Twój temat, czy może rozbudowanej z pełną ofertą usług i dodatkowymi modułami?

Poniżej znajdują się propozycje pakietów usług, sprawdź który odpowiada Twoim potrzebom, a jeśli potrzebujesz indywidualnych rozwiązań, z chęcią dopasuję je do Twoich wymagań. Opcji jest wiele, poniżej opisałam najważniejsze z nich.

Wyślij do mnie wiadomość i umówmy się na rozmowę.

 

Pakiet Mini

Strona główna + zakładka kontakt

Badania i analiza konkurencji

Indywidualny projekt graficzny

Certyfikat SSL

Responsywność (dopasowanie do urządzeń mobilnych)

Przycisk przenoszący do skrzynki e-mail

Integracja z mediami społecznościowymi

Możliwość samodzielnej edycji treści

Jedna runda poprawek

Pakiet Standard

Strona główna + 4 podstrony

Badania i analiza konkurencji

Indywidualny projekt graficzny strony

Certyfikat SSL

Responsywność (dopasowanie do urządzeń mobilnych)

Przycisk przenoszący do skrzynki e-mail

Formularz kontaktowy

Integracja z mediami społecznościowymi

Możliwość samodzielnej edycji treści

Dwie rundy poprawek

Dodatkowe elementy

→ Blog

→ Sklep

→ Cennik

→ Portfolio

→ Rezerwacje

→ Newsletter

→ Indywidualna skrzynka pocztowa z końcówką Twojej domeny

→ Inne

Analiza UX

Posiadasz już stronę, ale chcesz zidentyfikować elementy wymagające poprawy kluczowe dla pozytywnych doświadczeń Twoich użytkowników?

Chcesz poznać mocne i słabe strony Twojej witryny? Dowiedz się, jak zwiększyć konwersję, zatrzymać na dłużej i zadowolić swoich klientów online.

Autorskie szablony

Posiadasz ograniczony budżet? Sprawdź autorskie szablony stron. Wybierając gotowe rozwiązanie całość prac to osadzenie jej w Twojej domenie, zmiana treści tekstowych oraz zdjęć i gotowe!

 

Więcej informacji wkrótce…

FAQ

Jak powinna wyglądać Twoja strona

Zastanawiasz się, jak powinna wyglądać Twoja strona? Nie wiesz, na które elementy się zdecydować i ile podstron będzie potrzebnych? Rozumiem. To pewnie dla Ciebie dużo nowości.

Jestem od tego, by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i opowiedzieć Tobie, o czym warto wiedzieć podczas tworzenia stron, identyfikacji wizualnych i innych usług kreatywnych.

Ważne dla mnie jest to, by każda z moich klientek i każdy klient czuł się zaopiekowany. Tak, by na myśl o naszej współpracy czuć spokój i zadowolenie. Wierzę, że w takich warunkach powstają najlepsze pomysły.

Jak się za to wszystko zabrać?

Chcesz mieć stronę, ale większość projektantów wymaga gotowych treści, a Ty nie wiesz, jak się za to zabrać?

Skontaktuj się ze mną. Dla osób takich jak Ty stworzyłam specjalne sesje wprowadzające.

Ułożymy i stworzymy plan działania, z pomocą narzędzi Design Thinking i nie tylko.

W "czym" tworzone są strony

Większość stworzonych przeze mnie stron została wykonana za pomocą systemu zarządzania treścią – WordPress, a do tworzenia sklepów internetowych używam darmowej wtyczki WooCommerce.

Są to jedne z najbardziej popularnych i polecanych rozwiązań w świecie twórców stron internetowych, które nie wymagają comiesięcznych dodatkowych opłat.

Jednak jeśli potrzebujesz wsparcia ze stworzeniem strony czy sklepu na platformie typu Shopify/Wix – porozmawiajmy. Daj znać, wysyłając do mnie wiadomość.

Gwarancja

Współpracując ze mną, otrzymujesz 3 miesiące gwarancji na Twoją stronę. W tym czasie możesz zgłaszać wszystkie nieprawidłowości związane z jej działaniem (związane z wykonaną wcześniej pracą). Gwarancja nie dotyczy zmian wizualnych na stronie, a także błędów wynikających z wprowadzonych zmian na stronie po zakończeniu projektu.

Support

Po zakończeniu prac możesz skorzystać z mojego wsparcia w obszarze rozbudowy strony, wprowadzania zmian i edycji treści, czy wykonywania aktualizacji. Są to usługi dodatkowe, wyceniane indywidualnie.